Skontaktuj się z nami

Polonea Inwest Sp. z o.o.

38-125 Stępina 44
tel. 667 772 322
NIP: 554-287-99-13

Kariera

Jesteś sumienny, systematyczny i kreatywny?
Chcesz pracować dla producenta wody butelkowanej w Polsce?
Jeżeli Twoja odpowiedź jest pozytywna, kariera w Polonea Inwest stoi przed Tobą otworem!

 SZUKAMY:

Przedstawiciela handlowego

Opis stanowiska

  • sprzedaż i promocja produktów spożywczych – napoje
  • pozyskiwanie klientów hurtowych i detalicznych na terenie województw:
    kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego , warmińsko-mazurskiego, śląskiego
  • zbieranie informacji z rynku, o klientach i dystrybucji napojów
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • minimum 2-letnie doświadczenia w sprzedaży FMCG, preferowany segment napojów
  • znajomość rynku lokalnego
  • obsługa komputera; programy Word, Excel,
  • sumienność, systematyczność, samodzielność, kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • własne auto w okresie próbnym - wskazane
  • prawa jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Oferta

  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja uzależniona od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w momencie rozwoju struktur handlowych

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zamknij